Bodrum Sosyal Medya Ajansı. 2013 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve bugüne kadar bir çok farklı marka ile güzel işlere imza atan Badbaz Dijital İletişim, İstanbul’dan sonra şimdi Ege Bölgesi’nde!

Özellikle son zamanlarda büyük şehirlerden göç alarak oldukça gelişen Bodrum yarımadasında; farklı tarzımız ve yaratıcı fikirlerimizle markaların dikkatini çekmeyi hedefliyoruz.

bodrum sosyal medya ajansı

bodrum sosyal medya ajansı

Biz sizinle çalışmaya hazırız, ya siz?

Bodrum sosyal medya ajansı olarak iletişim çağının değerini çok iyi bilen, yakından takip eden deneyimli online ekibimiz ile markanızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola devam ederken, Bodrum yarımadasındaki markaları da yelpazemize katmak için yoğun bir mesai harcıyoruz.

Sosyal medyada her markanın bir birey olduğunu düşünüyor ve iletişim dilinin her şeyden önemli olduğunu savunuyoruz. Farklı ilgi alanlarından ve farklı ses tonlarından, kendi bünyemizde oluşturduğumuz içerik yazarı havuzumuz, tasarımcılarımız ve reklam uzmanlarımızla markanıza kaliteli hizmet vermek için 7/24 kendimizi geliştiriyoruz. Bodrum sosyal medya ajansı olarak, markalarımızla çalışmaya başlamadan önce ince eleyip, sık dokuduğumuz doğrudur; çünkü her markanın kendine özel ve benzersiz olduğunu çok iyi biliyoruz. Markanız, markamızdır felsefesini benimsiyor ve markanızı en az sizin kadar sevip, büyümesine destek oluyoruz.

Bodrum sosyal medya ajansı olarak sizi tanımak istiyoruz.

Bodrum’un mandalina kokan sokaklarında, tertemiz havasında ve eşsiz doğasında siz de markanızla fark yaratmak istiyorsanız, sizi alışılmışın dışına taşımaya çağırıyoruz. Bizi tanımadan, markanız için fikirlerimizi dinlemeden kiminle çalışacağınıza karar vermeyin istiyoruz.

Çalışkanız, disiplinliyiz, hızlıyız, çözümcüyüz ve işimizi çok seviyoruz ama en önemlisi sizlerden biriyiz! Sizin gibi düşünen, sizin gibi yaşayan ve sizi çok iyi anlayan bir ajansla çalışmak için siz çağırın biz gelelim! Kendimizi tanıtalım, çayınızı-kahvenizi içelim, sohbetinizi paylaşalım ve markanız için neler yapabiliriz hep beraber karar verelim. Biz sizinle çalışmaya hazırız, ya siz?

Sosyal medya ve diğer hizmetlerimizle ilgili görüşmek için; Badbaz Ege Bölgesi ekibimizden Deniz Demirel ve Ozan Demirel ile irtibata geçebilirsiniz. Ekibimizin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

En kısa zamanda tanışmak ve görüşmek dileğiyle!