Biz Kimiz

Badbaz, 2013 yılında kurulmuş, günümüz iletişim çağının değerini çok iyi bilen bir dijital ajanstır. Badbaz‘ın kelime anlamı, yelpazedir. Yazıldığı gibi okunur, okunduğu gibi yazılır!

2013 yılından beri İstanbul’da faaliyet göstermeye devam eden Badbaz Dijital İletişim, şimdi de Ege Bölgesi, Bodrum’da yeni markalar ve yeni müşteriler ile güzel işler yapmak adına yoluna devam ediyor. Markanız ister İstanbul'da, ister Bodrum'da olsun. Ekibimiz sizler için hazır bekliyor!

Eray Dengiz

Kurucu Ortak

Ceren Dengiz

Kurucu Ortak

Tarık Can Özkan

Art Direktör

Deniz Demirel

Ege Bölge Sorumlusu

Ozan Demirel

Ege Bölge Sorumlusu

Can Cihan

Kreatif Direktör

Şemsa Abbasoğlu

Marka Yöneticisi

Badbaz Dijital İletişim olarak online çalışmaya önem veriyor, ekibimizi “online ekibimiz” adı altında yönetiyor ve her markamıza özel ekipler kurarak daha verimli çalışıyoruz. Gerçek bir dijital ajans deneyimi yaşamak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Sosyal medyada her markanın bir birey olduğunu düşünüyoruz. Ve iletişim dilinin her şeyden önemli olduğunu biliyoruz. Buradan yola çıkarak, farklı ilgi alanlarından ve farklı ses tonlarından, kendi bünyemizde oluşturduğumuz bir içerik yazarı havuzumuz var. Bir markayla çalışmaya başlamadan önce bu içerik yazar havuzundan markanın dilini yansıtabilecek içerik yazarımızı seçiyoruz ve hep birlikte çalışmaya başlıyoruz.

Online ekibimiz içerisinde bugüne kadar markalarımız için birlikte çalıştığımız ve çalışmaya devam ettiğimiz içerik yazarlarımızın dışında, tasarımcılarımız ve reklam uzmanımız var.

Çiğdem
İçerik Yazarı

İrem
İçerik Yazarı

Hazal
İçerik Yazarı

Meltem
İçerik Yazarı

Yaprak
İçerik Yazarı

Can
Tasarımcı

Gamze
Tasarımcı

Erhan
Reklam Uzmanı

Neden Farklıyız?

Seviyoruz

İşimizi severek yapıyoruz.

Sizden Biriyiz

Kendimizi sizden biri olarak görüyoruz.

Çözüm Üretiyoruz

Sorun değil, çözüm üretiyoruz.

Hızlıyız

Hızlı geri dönüş yapmaya çalışıyoruz.